Zakopiec łobrazkowy

30 stycznia 2008

Zakopane postanowiło pozbyć się choćby części natarczywych najeźdźców, zwanych nie wiedzieć czemu turystami, i to w sposób wielce przewrotny, fundując sobie odstraszacz, zwany też przez niektórych „logo promocyjnym”. To na tych szczególnie wyczulonych estetycznie, którzy widzą dziury w całym, niedowład organizacyjny i kompetencyjny oraz inne duperele. Odpór takim zwichrowanym jednostkom, zakłócającym swięty spokój, da właśnie nowiuśkie, jak spod… hm… zapomniałem spod czego…, logo promocyjne Zakopca.

Ale, ale, nie ma tak prosto, coby wladziuni się nie czepiali, jak np. w Lublinie, urządziła plebiscyt (!), a jak, na wybrane śliczności.

Zakopane propozycje logo

Że nie ma co wybierać? jest, jest, przewidujący organizator nie zapomniał o opcji „żaden”, wykasował i spoko.

Głosowanie trwa do dziś, ciekawe co wygra, wykresplanu pięcioletniego w przemyśle ciężkim, a może wiatraczek ekologiczny z wykresem zadowolenia turysty /niebieski/ w stosunku do samozadowolenia organizatora /granatowy/, stawiałbym jednak na wizję przyszłości – autostrady aż po wierchy, z wykresem rosnących opłat za przejazd nimi. Chość szansę ma też ekologiczny słup energetyczny.

Oj będzie, będzie…  wesolutko.
Góralu, czy ci nie żal?

Dla ciekawych zakończenia, bo pewnie się pochwalą –  zakopane.pl


lavinka:

Zapomnieli narysować lawinę :)

pajeczaki:

paskudne. obstawiam, ze wygra 3 ;)

pikto:

byłem jednym z uczestników konkursu, po pierwszym etapie w którym nic nie wybrano pani z zakopanego zadzwoniła do mnie i zaczęła mnie mocno namawiać i prosić czy nie chciałbym wziąć udziału w ich konkursie, jednocześnie mówiąc że wie że tak się tego nie robi i że nagroda niska…
mimo że "tak się tego nie robi" temat mi przypasował i postanowiłem zaryzykować. niestety nie miałem szans z moim projektem. skromnie się chwaląc: http://www.pikto.pl/id_zakopane1.html
po raz kolejny przekonałem się że takie przedsięwzięcia nie mają sensu

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi