KFŁT to PBF, ale KFŁT

6 stycznia 2015

Fabryka Łożysk Tocznych w Kraśniku zmieniła swoje logo, dość radykalnie, zamieniając dotychczasowy skrót KFŁT na PBF, bez zmiany nazwy firmy. Uzasadnia to tak:

„Chcąc podkreślić unikalność swoich produktów i wykluczyć przypadki mylenia ich z wyrobami produkowanymi w innych firmach niż Fabryka Łożysk Tocznych-Kraśnik SA, zarząd spółki podjął decyzję o wprowadzeniu nowego znaku towarowego.” za motoryzacja.wnp.pl

PBF logo

Wcześniej firma posługiwała się takimi znakami

stare znaki FŁT

„Zarząd informuje, że spółka będzie odchodzić od poprzedniego, znanego logo KFŁT” za motoryzacja.wnp.pl

Niby nic takiego, ale przyznam jest to dla mnie dość dziwna zmiana, bo nowy znak zawiera skrót angielski, ale jednocześnie firma nie zmienia polskiej nazwy i jakby dla podkreślenia tego faktu stworzono taki przekładaniec angielsko-polski, który można zobaczyć tylko tu http://flt24.pl/information.php?info_id=20

PBF logo angielsko-polskieBo na stronie firmowej www, pod adresem flt.pl, w nagłówku, mamy jednak tylko wersję angielską.

strona www PBF-FŁT

Przyznam dość to mylące.

Wychodzi na to, że ten przekładaniec angielsko-polski w logo wejdzie zapewne jedynie na akcydensy firmowe. Czy teraz Klienci nie pomylą nie wiem, ale zaplątać się mogą.


*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi