Figurka-gadżet

13 września 2008

Jako ze pisałem o souvenirach, tamte akurat do „zbieractwa”, i temat mnie zainteresował szerzej, dziś mała porcja prezentacji pod wspólnym tytułem „użytkowe gadżety”

Gadżet skompresowany
Pyrrus Studio oferuje dość niebanalne podejście do gadżetów – t-shirty i ręczniki kompresują do wielkości miniaturki wyrobu, ale można też nadać kształt figurki. Świetne, poręcznie do magazynowania i dystrybucji, a jak to wygląda szczegółowo zobaczcie na ich stronie.

Gadżet komputerowy
A skoro już o usb mowa, bardziej odjazdowe i kolekcjonerskie jest podejście Mimobots,  pokazują jeszcze inną twarz  – limitowana edycja USB projektu Aiko and Sket One.

Albo inne spojrzenie na USB flash drive, jako gadżet, dla japońskich fanów mangi i jej bohaterów Ultramana i Rei Ayanami.

Również wspomniane wyżej Pyrrus Studio ma takie gadżety – USB flash drive „opakowane” w figurki. A że można do figurki, jako gadżetu podchodzic na wiele sposobów pokazali na pocket-lint.co.uk. Gadżecik ruchomy, podłączany do kompa przez usb. Jak by ktoś szukał jest i  sklepik z takimi cudeńkami dla nudzących się przy klawiaturze.

A teraz coś dla miłośników Star Wars, i naturalnie figurek, R2-D2 i Darth Vader w nowej roli  np.jako hub usb lub mikrofon. Matrioszki też nie mogło zabraknąć i w gwiezdnych wojnach.

Znacie efekt Axe? znacie, a oto propozycje figurowych opakowań Axe.

Na koniec czas posprzatać

i to by było tyle, na dziś.


zsah:

ja czekam na usb w matrioszce:)to byłby hit. pozdrawiam
(zsah.blox.pl… po prostu o designie)

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi