Anonimowy złodziej

5 lipca 2007

Jak zaistnieć w sferze kreacji? można zacząć pisać bloga. Tylko to czasem trudne, szczególnie jak nie ma się nic własnego do powiedzenia. Trudne? Eee tam… mały przelot po cudzych stronach, wycinamy cosik, nieco podkrawamy i wklejamy u siebie, naturalnie nie podając autora. Piknie! nikt się nie połapie i  wyjdzie że nasze. Żartuję? ani mi w głowie! proszę bardzo przykładzik „kreatywnego” bloga – OHANA kreacja wizualna – http://www.ohana.pl/?p=7

Logo czy logotyp?
Logo czyli graficzna forma przedstawienia symbolu i nazwy firmy.
Terminu “logo” używamy dla całego znaku graficznego, składającego się z sygnetu (grafiki) i logotypu (tekstowego przedstawienia nazwy). Potocznie terminem “logo” nazywany jest także sam sygnet (symbol, znak graficzny). Dodatkowym elementem, coraz chętniej wprowadzanym do logo, bywa hasło reklamowe.

A to już http://e-alw.com/faq1.html czyli moje, orginalne:

Co to jest logo, a co logotyp?
Logo czyli graficzna forma przedstawienia symbolu i nazwy firmy.
Terminu „logo” używamy dla całego znaku, składającego się z sygnetu i logotypu /tekstowego przedstawienia nazwy/. Potocznie terminem „logo” nazywany jest także sam sygnet (symbol, znak graficzny). Dodatkowym elementem, coraz chętniej wprowadzanym do logo, bywa hasło firmowe.[…]

I co z tego że na dole strony jak byk wypisane: © 2003-2007 alw grafik projektowanie logo. All Rights Reserved. Powinien więc podać autora albo źródło. Powinien podać, ale ma to w d…. tym bardziej, że nigdzie się nie ujawnia, na wszelki wypadek. Anonimowy złodziej. Dopiero zaczyna, więc ciekawe co znajdziemy tam za czas jakiś.


Anonymous:

Tak się składa, że popełniłem ten karygodny postępek… Poszedłem na skróty i szukając inspiracji zrobiłem sobie pożyczkę. Ten mój blog to tylko brudnopis ale tak się złożyło, ze treści wyszły na świat. Pozostaje mi tylko przeprosić autora, co też czynię… PRZEPRASZAM i informuję, że pirackie treści już usunąłem.

Przyziemie nad chmurami,:

Przeprosiny przyjęte.

…choć nie wiem od kogo…

marcin:

Ważne, że przeprosił ;)

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi