akcja RAFI

24 września 2012

O kłopotach Rafiego możecie przeczytać na jego blogu Ja Rafi. Mówiąc krótko Rafi to jeden z bardziej znanych grafików i blogerów, ceniony tak w jednej, jak i drugiej działalności. Niestety, wypadki i choroby chodzą po ludziach a całkowita utrata wzroku, w jedynym sprawnym oku, dla grafika, to całkowita katastrofa.  Dzięki Bogu jest szansa, by temu zapobiec. Są już pierwsze pozytywne rokowania. Wszystko jednak kosztuje sporo (leczenie, operacje) stąd Rafi potrzebuje wsparcia, nie tylko duchowego, ale także finansowego.

Więcej informacji na bieżąco możecie znaleźć w grupie pomocy Rafiemu, na Facebooku.

Postanowiłem wesprzeć zbieranie funduszy dla Rafiego także w inny sposób – podarowałem mu, do zlicytowania, egzemplarz, specimen, Księgi „projektu Orli Dom”. Jest więc jedyna okazja zdobycia księgi pomagając jednocześnie Rafiemu. Zajawka księgi do obejrzenia na fotkach w galerii Orlego Domu lub na Facebooku

Egzemplarz będzie specjalnie wydrukowany tylko dla zwycięzcy, z podziękowaniem. Jest też możliwość, na życzenie zwycięzcy, zmiany koloru okładki. Księga ma 120 stron, w tym 70 stron księgi herbu i 50 stron opisu. Format 300 x 300 mm. Twarda oprawa.

O licytacji i szczegóły na blogu Rafiego, jak również o innych możliwościach pomocy. Dla chcących poznać szybciej szczegóły licytacji cytat z bloga Rafiego:

Cena wywoławcza: 200 zł

AUKCJA TRWA DO 3 PAŹDZIERNIKA DO GODZ. 23:59.

OFERTY PROSZĘ PRZESYŁAĆ E-MAILEM hello@rafi.pl LUB ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE.

Zapraszam, licytacja ruszyła :)

O aktualnym stanie licytacji postaram się informować w miarę na bieżąco.

STAN LICYTACJI:
jest 300 :)
aktualnie już 888,-


Maciej:

Czy można wystawić na licytację książkę, która jest w sprzedaży? Może z czymś specjalnym?

Pewnie tak Macieju. Porozmawiaj z Rafim.

Andrzeju.
Od lat czytam Twój blog z wielkim zamiłowaniem.

Historia Rafiego, jest mi szczególnie bliska, gdyż jeden z moich przyjaciół z pracy również jest jednooki i zdarzają mu się chwile w których drugie oko nie jest w najlepszej kondycji. Ta księga to był naprawdę świetny pomysł. Żałuję, że to przegapiliśmy. Ale chyba uda się jeszcze pomóc.

Przy okazji chciałem Ci podziękować za wszelkie Twoje cenne publikacje, ale za ten wpis w szczególności.

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi