Złodziej żąda

15 sierpnia 2009

Otrzymałem właśnie mailem dictum takie:

Natychmiast proszę usunąć te informacje, które są w 100% nieprawdziwe. Nigdzie na aukcji nie jest napisane, że jestem autorem któregokolwiek z tych prac. Są to tylko przykłady jak logo może wyglądać, informacja dla ludzi nieobytych zbytnio z grafiką i niewiedzących czym, tak właściwie jest logo. Materiały tam przedstawione są tylko w charakterze informacyjnym i nigdy nie proponowałem ich na sprzedaż. Jest to publiczne oczernianie (między innymi za użycie słowa „złodziej” i wyciągne odpowiednie kroki prawne jeśli wpis nie zostanie natychmiast usunięty. Mało tego – żądam publicznych przeprosin na Pańskim blogu! Daję Panu czas do poniedziałku , godz. 12:00 . Będę śledził bloga i w tak jak wspominałem nie zawacham się użyć środków prawnych.

Z poważaniem
Przemysław Schmelter,
Tel: 697 423 327

STUDIO-PRZEM
Małe Łunawy 3
86-200 Chełmno
www.studio-przem.pl

Wytłuszczenie w mailu moje, a poniżej fragment zrzutu aukcji.

Moja odpowiedź:

Czekam na oficjalne i publiczne przeprosiny w trybie natychmiastowym, jak i pozostali autorzy oraz firmy posiadające prawa do znaków, które to prawa zostały ewidentnie naruszone.
Andrzej-Ludwik Włoszczyński


Biter:

Od dziś wiadomo że najlepsza obroną jest atak ;) Serio mówiąc niezły trzeba mieć tupet żeby zamiast przeprosić i naprawić szkody jeszcze iść w zaparte w takiej sytuacji. W ten sposób ten Pan reputacji dobrej raczej nie zbuduje ;)

ewenement:

Podoba mi się zwłaszcza groźba "nie zawaCHam się użyć środków prawnych";)

baszek:

Panie lebiedź, tzn panie Schmelter jak Pan pokazujesz logo warte conajmniej 2tys i mowisz Pan, że takie mozesz Pan sprzedać za 19zł to Pan w balona ludzi robisz a z siebie dziw__ projektową. I za samo to należy sie Panu kara. Jak Pan nie umiesz zrobić porzadnego loga żeby pokazać je jako przykład to sie Pan zajmij czymś innym.

kasprzyk:

Ewenement-ko ja mysle, ze tu chodzi raczej o wąchanie ;) wąchać – tropić z tym, ze to raczej Przemysław S. zostal wytropiony. Co do aukcji to dla mnie sformulowanie "Poniżej kilka przykładowych realizacji:" ewidentnie mowi, ze chodzi o realizacje Studio-Przem. Zatem tlumaczenie, ze "Są to tylko przykłady jak logo może wyglądać…" jest zdecydowanie chybione.

biuro:

Pisząc "Poniżej kilka przykładowych realizacji:" nie miałem na myśli , że są to realizacje mojej firmy. Jeśli kogoś w ten sposób uraziłem to chciałbym w tym miejscu przeprosić. Jedynym moim zaniedbaniem było niefortunne sformułowanie, które mogło rzeczywiście sugerować , że jestem autorem któregoś loga. W rzeczywistości niektóre są naszego autorstwa, inne jednak nie – czego wcale się nie wypieram. Projekt logo ,jak każdy widzi był wystawiony w śmiesznie niskiej cenie, w celu rozreklamowania nowopowstałej (mojej) firmy. Aukcję już usunąłem – nie sądziłem ,że wywoła ona takie zamieszanie.
P.S.

Przyziemie nad chmurami,:

To dużo za mało mister "biuro" i nie chodzi jedynie o urazę. Oczekuję oficjalnych i publicznych przeprosin mnie i wszystkich autorów na moim blogu oraz na stronie aukcji i studia-przem. Kwestie zadośćuczynienia za wyrządzone szkody to odrębna kwestia.

Anonymous:

No proszę Pana Przemysława wzięło na skruchę (: Konsekwencje powinien ponieś, nie wolno pozwalać na takie postępowania. skoro, rzekomo posiada profesjonalną firmę projektową powinien znać przepisy, a głupie tłumaczenie się że nie wiedziałem jest żenujące i śmieszne.Współczuję głupoty. A po za tym za projektowanie powinni się brać ludzie z doświadczeniem i wykształceniem, projektowanie jest sztuką nie każdy to potrafi panie Przemysławie.Może lepiej sprawdził by się pan na stanowiskach nie wymagających zbytniego myślenia.

Anonymous:

jestem ciekawa, które ze znaków są Pana, panie Przemysławie?? Bo raczej żadne.Na pewno pozostali autorzy zgłoszą się do pana.

Anonymous:

dziwny ten koles, jak zawsze pokazuje klientowi loga Pana Ludwika i pokazuje jak logo wygladac nie powinno.

zniesmaczony:

"LOGA" się nie odmienia, do jasnej ciasnej, profesjonaliści! To uwaga zarówno do złodzieja i mistrza ortografii, jak i do innych!
Pozdrawiam.

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi