Tubtin górą

29 listopada 2007

No to Lublin ma logo, serial dobiegł końca.

Gazeta – Logo Lublina: fajne, brzydkie, ale jest

Na wątpliwości radnych lewicy odpowiadali wspólnie Krawczyk i prezydent. – Agencja BNA ma ogromne doświadczenie w projektowaniu takich znaków. To eksperci – uzasadniał prezydent.

Kurier Lubelski – Rada Miasta Lublin: Logo biało na czarnym

Liczy się to, że będzie promocja miasta.

The End.


Anonymous:

Tubtin ma nowe logo, Ruch ma nowe logo (http://ruch.com.pl/centrum_prasowe/komunikaty_prasowe/aktualnosci/art34.html), kiedy znajomości przestaną mieć znaczenie przy takich kontraktach, a rzeczywiście będzie się brało pod uwagę prawdziwe umiejętności projektowe?

Anonymous:

A kto powiedział że życie jest sprawiedliwe?

Kapri:

Lublinianie trochę dziwni jednak z tym "tubtinem" są.
Mieszkam za granicą i mam tam dość dużo znajomych, głównie takich którzy o Polsce mają mgliste pojęcie, albo i żadne. Generalnie nie gadamy o tym gdzie kto mieszka, więc nie mają oni zielonego pojęcia jak też może nazywać się moje miasto rodzinne. Po którejś z kolei wizycie w domu przywiozłam ze sobą kilkanaście gadżetów promocyjnych miasta i rozdałam je znajomym, za każdym razem prosząc o przeliterowanie jaki napis widzą (chodzi o "Lublin" napisane czcionką Leonardo).
ANI JEDEN z zagranicznych znajomych się nie pomylił. Wszyscy przeliterowali słowo jako Lublin i nie mieli z tym żadnego problemu. Problemu z zobaczeniem napisu "Lublin" nie mieli też moi znajomi Gdańszczanie ani Warszawiacy.

dlatego nie wiem o co się burzyć. my wiemy co tam jest a dla innych i tak jest ono bardziej niż bardzo czytelne.

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi