TRAGEDIA

10 kwietnia 2010

Prezydent RP z małżonką zginął w katastrofie lotniczej.

96 osób, najważniejszych osób w państwie… straszne.

Cześć ich pamięci.


10 kwietnia 2010
różności

komentarzy 5
Maciej:

Brak słów, ciężko o jakikolwiek komentarz…

Panie Andrzeju…

Prawda, może okazać się bardziej okrutna, niż sądzimy…: http://www.bibula.com/?p=20291 To tylko jeden z tropów…

Po wielu poszukiwaniach (nadal trwających) odpowiedzi na pytania kłębiące się w mojej głowie, zaryzykuję tezę o zamachu, ale nie chcę jej u Pana rozwijać, a jedynie podzielić się tym, krótkim stwierdzeniem, ponieważ jest Pan człowiekiem mądrym.

Każdy z nas, ma swój rozum i karmę i jeżeli zechce odnaleźć prawdę, jakakolwiek by ona była, to spotka ją na swojej drodze…

Smutne dni…
Pozdrawiam.

Endi – rozumiem że każda tragedia ma jakieś przyczyny, ale montowanie teorii spiskowych ma tyle z wyjaśnianiem co zamiatanie pod dywan i przysypanie go stertą piachu dla niepoznaki. A czemu nie kosmici? Bądźmy poważni w poważnej chwili. Śledczy dwu państw nad tym pracują, nie sądzę więc żeby jakiekolwiek dmuchanie balona spiskowego zanim podadzą fakty miało jakikolwiek sens. Są ludzie, którzy potykając się na drodze o kamień już mają wyjaśnienie kto winien, że masoni i inne spiskowce specjalnie podłożyły im go.

Zastanawiałem się czy to Twoje „teoretyzowanie spiskowe” puścić i poważnie ostrzegam to jest pierwsze i ostatnie. I jeszcze prośba – nie używaj proszę słowa „prawda” w kontekście konfabulacji.

Panie Andrzeju.
Jestem tak poważny, jak to tylko możliwe. Gratuluję Panu niezłomnej wiary w „śledczych dwu państw”. Zamiatanie pod dywan, właśnie się odbywa i dlatego staram się szukać PRAWDY, zanim nie zniknie na zawsze…
Pozdrawiam.

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi