Stolica Kultury Kierowców?

14 grudnia 2009

Przy okazji prezentacji znaku Katowic pisałem o znakach miast-kandydatów aspirujących, do miana Europejskiej Stolicy Kultury, i brakowało mi min. logo kandydackiego Białegostoku. Jednak jest i to od razu na wysokim C.

Białystok 2016

Czemu tablica rejestracyjne? no przecież posiadanie samochodu to już musi być kultura, a szczególnie z tablicą rejestracyjną. Słuchając zaś co poniektórych kierowców to na pewno jest kultura, nawet Baaardzo Wysoka. Kwiatek do kożucha… a może wiązanka….

Źródło: Fundacja M.I.A.S.T.O. Białystok

Uzupełniam brakujące znaki miast-kandydatów. Gdańsk zmienił swój znak na kolejną wersję – spinacza, coś nie mogą się zdecydować. Teoretycznie to już wszystkie… do następnej zmiany.

znaki miast kandydatów - uzupełnienie


Anonymous:

Tego logo lepiej nie komentować… Ale przegapił Pan chyba logo Szczecina – http://www.szczecin2016.pl. Jestem ciekawy opinii

Przyziemie nad chmurami,:

Biję się w piersi przegapiłem muszę uzupełnić. A co do samego znaku – z jednej strony pokazuje specyfikę Szczecina jako miasta, owe ronda, ale czy to dla wszystkich rzeczywiście taka jasna identyfikacja? z drugiej strony niechcący, w zestawieniu z Białymstokiem, jednak kierowcy rządzą ;)

Endi:

No tak… Nie ma to jak odniesienie do dróg, rond, tudzież tablic, bo przecież to istna "koło myja, a potem cały samochód"…;)

Każdy kolejny gniot, zgniata poprzedni i to właśnie jest optymistyczne, bo wreszcie wszystkie ulegną kolizji, a wtedy wyłonią się nowe…

BTW: Jestem zaskoczony, że jeszcze Pan nie omawia logo Euro, no chyba, że toczy pan jakąś dysputę w innej części Internetu… Bardzo jestem ciekaw Pańskiej opinii…;) Pzdr

Przyziemie nad chmurami,:

Endi z Euro jak z tym powiedzonkiem – co nagle to po diable :) poza tym jestem lekko zimny, nie jestem targetem :)

jestem:

No ale to chyba nie jest jeszcze oficjalne logo? Proszę nie straszyć, bo spadłem z krzesła.

A co pan powie na wczoraj przedstawione w logo piłkarskiego "Euro 2012"?

Anonymous:

Panie Andrzeju, skąd milczenie w sprawie logo Euro? Chyba nie jest tak źle, że aż brak słów… ?

Przyziemie nad chmurami,:

Spokojnie, co się odwlecze to nie uciecze, będzie i o Euro 2012 :)

A na razie wracam do Białegostoku bo… okazuje się, że jednak znaku z okazji kandydowania do ESK 2016 BRAK. Jakaś podpucha była. Dopiero co włodarze ogłosili KONKURS (za uścisk dłoni), nie będę komentował, ale podam dla kogo ta zabawa – "W Konkursie mogą wziąć udział wszyscy białostoczanie, a także mieszkańcy regionu, niezależnie od wieku."

wiecej na http://www.bialystok.pl/site.php?s=MDAwMTg3&a=MDYyOTA5

Anonymous:

Czyli wygląda na to, że tablica to był wzór do którego powinni dążyć uczestnicy… w przedszkolach i szkołach na lekcjach plastyki oraz w klubach seniora będą mieli co robić;)

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi