Rewal eee nie

22 kwietnia 2010

Gmina Rewal wpadła na pomysł konkursu na logo i przysłała mi, listem poleconym, regulamin etc. Czytam sobie te warunki i zastanawiam się co z tego wyniknie.

1. W przesłanych materiałach nie ma ani słowa o strategii, cechach unikalnych ani tym podobnych głupot.

2. Prace oznaczone nazwiskiem, potem zakodują by rozkodować – jaki sens?

3. Nagroda 5000,-, ale minus podatki.

4. W paragrafie 5 – nagroda i pola eksploatacji – dziwny zapis o zastrzeżeniu sobie przez organizatora pól eksploatacji oraz drugi o opracowaniu i przeróbkach bez odrębnego wynagrodzenia. Tyle tylko, że nigdzie ani słowa o przejęciu autorskich praw majatkowych :) a zastrzeżenia owe można traktować, moim zdaniem, jako zastrzeżenie pierwokupu praw na te pola.

5. No i punkt najciekawszy – Organizator ma prawo zmienić regulamin. A co, jak zechce to zmieni wszystko i co?

Jest i drugi konkurs, też za 5000,-, na witacz, warunki regulaminowe nieomal identyczne. choć jest kilka innych ciekawostek.

Co będzie jak wygrają, w obu jednocześnie organizowanych konkursach, różne koncepcje? Ano pewnie nic, bo  niby  co? ma być ładniusi znaczek „oddający turystyczny charakter Gminy” i „jej dynamiczny rozwój” i witacz  – „futurystyczny wygląd […] co na długo zapadnie w pamięć oglądającego”. To może taniej kij bejsbolowy?


Z opisu wynika tylko jedno, organizator, prze… Organizator zna Twoje miejsce pobytu.
Poza tym to enigma, lub tabula rasa, zależy, komu bliższy wątek biblijny lub techniczny.

BTW. skoro już o tym mowa, ponieważ creamteam zmienia miejsce pobytu w sieci – mała prywata, wybacz Andrzeju. Nasz nowy adres to http://www.creamteam.biz

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi