radosne pluskanie

3 września 2011

czyli coś ze skrzynki pocztowej:

Witam,
podsyłam Panu kolejny zwycięski projekt z serii radosna tfurczość! ehh tym razem w konkursie na
znak graficzny (LOGO) WŁAŚNIE LOGO !!!! Projektu: Opracowanie systemu informatycznego PLUSK dla wspólnych polsko-słowackich wód granicznych na potrzeby Ramowej Dyrektywy Wodnej i Dyrektywy Powodziowej.

logo PLUSK

Projekt mnie powalił na kolana ! wszakże jest fascynujący :( …DRAMAT I jeszcze ciekawa informacja ze stronki konkursu ” Chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a nadesłane prace prezentowały wysoki poziom artystyczny”.  To ja się pytam, skoro prace prezentowały wysoki poziom artystyczny, to czemu wybrany został projekt, który nie prezentował NIC ?
Z poważaniem
Krzysztof

No miodzio jest i cool&plusk. Czy w naszym kraju logo wybierają ślepcy, jak kota z worka? Bo jeśli TOTO jest JAKIKOLWIEK poziom, to ja jestem Claudia Schiffer

A pluskajacym jest miło:

Miło Nam Państwa poinformować, że zwycięzcą Konkursu  na znak graficzny (logo) Projektu „Opracowanie systemu informatycznego PLUSK dla wspólnych polsko – słowackich wód granicznych na potrzeby Ramowej Dyrektywy Wodnej i Dyrektywy Powodziowej” została Pani Iwona Rossochacka Kenny.

Laureatka Konkursu otrzyma dyplom oraz aparat cyfrowy (lustrzanka cyfrowa).

Zwyciężczyni została wyłoniona przez Komisję z Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i Słowackiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Wodnej Przedsiębiorstwo Państwowe Bańska Szczawnica.

Pogratulować wyczucia estetyki, dobrego samopoczucia i radosnego pluskania. Ludzie, wstydu nie róbcie chociaż za granicą.

PS. Bardzo dziękuję Krzysztofowi za materiał.


Jezus Maria, co za szajs.

„Laureatka Konkursu otrzyma dyplom oraz aparat cyfrowy (lustrzanka cyfrowa).”

jaki konkurs takie prace :P

Kornelu to akurat ŻADNE wytłumaczenie.

baszek:

Wierze że są w Polsce konkursy gdzie wygrywają znaki poprawne, dobre czy doskonałe. A nie zrobione przez drukarza albo zięcia bo ma korela. Chciałbym poczytać u Pana więcej o rzeczach wartych uwagi a nie tylko satyrę. :) Pozdrawiam

Krzysztof:

Na tym blogu są tylko rzeczy warte UWAGI!
trzeba pisać o różnych aspektach projektowania
o tych śmiesznych.. bo jeśli tego nie nagłośnisz to proceder nie będzie miał końca !
i o tych wartych uwagi.. bo trzeba wiedzieć że jednak się DA zrobić coś jak należy.

Derek Dart:

Są fale? Są. Jest PL (Polska) i SK (Słowacja)? Jest! Najprawdopodobniej więc znak spełniał wszelkie wymagania. I tu jest dramat — bo formalnie wszystko jest bowiem w porządku, a co jest ładne to kwestia gustu (tako rzeczą komisje konkursowe).

ładność to jest dobra u blondynek, znak ma pełnić określoną funkcję a nie „być ładnym”

Janusz:

Powiem wprost. Kolejny przekręt, wygrała osoba, która miała wygrać. Zresztą praca nie spełnia nawet wymogów regulaminu: §4 pkt 1 c „logo powinno składać się z rysunku – ze względu na międzynarodowy charakter Projektu i wykorzystanie w nim języka polskiego i słowackiego zaleca się nie umieszczanie w logo liter lub wyrazów”

Jeszcze jedno. Denerwują mnie komentarze typu: „jaki konkurs takie prace” (cytat z pana Kornela). Dla niektórych to dziwne i niepojęte, że są osoby, które startują w takich konkursach nie dla nagród, ale np. dla sprawdzenia swoich umiejętności i kreatywności.

mvizual:

Panie Andrzeju, tak i w oczach tych nieszczęśników wygrał ten projekt, tak i Pan jest Claudią Schiffer włąsnie :)
pzdr

Krzysztof:

Panie Januszu, zgadzam się z Panem !!

Panie Andrzeju, moim zdaniem optymalnie jest gdy Znak pełniący dobrze swoją funkcje jest blondynką :)

widziałeś ładny znak drogowy?

Krzysztof:

ooo Tak znaki drogowe są ładnie, choć nie darze ich sympatią bo to w końcu nakazy i zakazy… ale folia odblaskowa robi szał:) ! powierzchowność od której wszystko się zaczyna… nie kończy się tylko na dobrym wyglądzie! Oczywiście tylko wtedy gdy wszystko jest dograne i przemyślane.

Barbara:

Czy nie ma odpowiednich organów które czuwałyby nad przebiegiem podobnych konkursów? Przecież to jawne oszustwo, w najlepszym wypadku- nieporozumienie.

Renata:

A miało nie być napisów – tak jest w regulaminie – a bez napisów to logo – to bazgroła, bohomaz… po co to się trudzić – obciach dla komisji!!! idioci!!!

piękny gradiencik i tyle w temacie :-)

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi