Przeprosiny

7 lipca 2009

Przeprosiny jakie dzisiaj, 2009-07-07, otrzymałem mailem

………………………………………

Serdecznie Przepraszam pana Adrzeja-Ludwika Włoszczyńskiego za wszystkie wyrządzone szkody i straty. Za naruszenie pana dobrego mienia nastronach internetowych:

allegro.pl/item669004303
allegro.pl/item669004230
allegro.pl/item669004143
allegro.pl/item669003969
allegro.pl/item669003905
allegro.pl/item669004240
allegro.pl/item669003758
allegro.pl/item675610026
allegro.pl/item661561970
oraz www.kriskaro.pl ,

za naruszenie praw autorskich oraz za bezprawne posługiwanie się pana projektem – logo firmy Euroinvestment. Wszystkie podjete przeze mnie działania były nieswiadomome i nie miały na celu nic złego. Myśle że uda nam się dojsc do porozumienia, a wszelkie straty Panu zrekompensuje.

Krystian Rakszawa -Własciciel kriskaro.pl

………………………………………

screen z Allegro.pl

Przeprosiny z Allegro

screen z kriskaro.pl

Przeprosiny ze strony kriskaro.pl


Kamil:

Czyli nauczka niebagatelna…

Daniel Aduszkiewicz:

A ja nie polecam czytać tego wszystkiego… bo nie warto. Mnóstwo bicia piany. Za mnóstwo.

Anonymous:

Czy na przeprosinach się skończy? Czy też może zażąda Pan zadośćuczynienia? Na pewno jakiś Dom Dziecka czy też inna placówka chętnie przyjmie pomoc doraźną. Pozdrawiam

tomasiek:

I teraz pytanie. Co teraz? Przeprosił – ok. Ale te przeprosiny są idiotyczne…

Wszystkie podjete przeze mnie działania były nieswiadomome

Jak to ma się do tego:

Wiele osób zapewne zada sobie to właśnie pytanie. Nie ukrywamy, że nasze usługi nie należą do najtańszych na Allegro. Ostatnimi czasy pojawiło się wielu sprzedawców oferujących wykonanie logo po bardzo niskich cenach. Jednak wiele wykonanych przez nich projektów nie spełnia nawet podstawowych zasad projektowania, nie wspominając o tym, że większość jest robiona na bazie szablonów.

W przypadku skorzystania z takiej oferty, niech nie zdziwi Cię, gdy surfując po Internecie lub idąc ulicą ujrzysz identyczny znak graficzny, jak ten, który otrzymałeś od amatorskiego projektanta, różniący się tylko nazwą bądź kolorystyką.
Bo jak dla mnie te przeprosiny to pic na wodę… zapomniał o tym co sam pisał.

ps. mam nadzieję że strona z literką u się przydała

Anonymous:

Nie popuszczać. Niech to będzie przestroga dla innych. Panie Andrzeju – liczę, że Pan tego tak nie zostawi i zgłosi sprawę odpowiednim organom.

Anonymous:

Całkiem poważnie myślę, że samo zgłoszenie się poszkodowanego na prokuraturę (dziś dotyczy to Pana, ale kto wie, kogo jeszcze) uruchomi dość dużą i skuteczną machinę.
Małolat wykorzystał katolicką organizację z Katowic (nip i regon), którą rykoszetem US będzie musiał prześwietlić, nie wiadomo ile nabroił na swoim podwórku, mam mimo wszystko nadzieję, że niedużo zdążył ludziom zepsuć.
W każdym razie – jeżeli teraz ma 16 lat, to w wieku 26 lat jego ewentualna kryminalna przeszłość zniknie – bo takie właśnie mamy prawo – i będzie mógł po studiach, w dorosłym życiu, funkcjonować zupełnie normalnie jako niekarany.
Mało tego – w jakiś magiczny sposób znikł wątkek dot. plagiatora na digiarcie i z tego, co wynika z dyskusji – także na Wykopie – mam wrażenie, że za sprawą maili z groźbami/prośbami.
Jeżeli tak zaczyna (od cwaniactwa: plagiat, podawanie fałszywych danych, potem "wielka skrucha", bo pewnie dostał w domu lanie i szlaban na motor), to strach pomyśleć, jak skończy.
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości – może Pan swobodnie podawać dane, które Kriskaro upublicznił na swojej stronie, ustawa o ochronie danych osobowych w tym wypadku nie zadziała, ponieważ otrzymał je Pan od Krystiana bez zastrzeżenia dot. zakresu ich użycia. Nip i regon Kriskaro "pożyczył", może zmyślił też samego Krystiana?
W moich oczach to kompletnie zdemoralizowany młodzieniaszek, jeżeli Pan popuści – myślę, że będzie z nim w przyszłości gorzej.
Bez dokładnej kontroli skarbowej nie dowiemy się ilu klientów oszukał ani my, ani oszukani.

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi