Prezydent bez godła ?!!

27 lipca 2009

Są takie dni że ręce opadają po przeczytaniu newsów. Oto Pan Prezydent zmienia wygląd swojej oficjalnej strony www. By ocieplić wizerunek i wyjść naprzeciw. Właściwie to nie On zmienia, a Jemu zmieniają i to w sposób mówiąc delikatnie karygodny.

Jest tak

strona Prezydenta obecnie

a ma być tak.

nowa strona Prezydenta

Rzecz w tym że Pan Prezydent znany jest z podkreślania wagi patriotyzmu i czci dla symboliki narodowej, a tu co? Twórcy internetowego „ocieplacza wizerunku” zapomnieli, bo nie śmiem  podejrzewać że z premedytacją nie dali, symboliki państwowej RP. Nie ma herbu, godła ani flagi, nawet barw narodowych, i to u głowy państwa oraz zwierzchnika sił zbrojnych. Jest „prezydent.pl” i szlus, a obcy niech się domyślą czego to prezydent. Ludzie! Nikt tego nie widzi w kancelarii?


Robert Drózd:

Zgadza się. Zastanawiam się u siebie, czy przypadkiem inspiracja whitehouse.gov nie była taka, że zapomniano iż Stany wśród swoich barw mają niebieską, a my nie… :-)

Dr.Labisch:

Ja się nie zgodzę z tą nową wersją jest podobna do amerykańskich wizerunków agencji rządowych.
Strona Pana Prezydenta RP powinna stanowczo oddawać "klimat" tj.barwy narodowe, godło narodowe a w 1 kolejności bieżące informacje i wiadomości.

[…] Państwo jak korporacja cz.1 Państwo jak korporacja cz.2 Wełniana biel 2009 Nakazowy patriotyzm Prezydent bez godła Zrzędzenie listopadowe Raz orzeł, raz herb 2010 2+3D i orzeł 2011 […]

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi