Nominacje

8 stycznia 2007

Witryna dtp.pl urządziła kolejną edycję konkursu „Layout Roku”. Rozszerzyli zakres zgłaszanych prac projektowych także na projekty logo z lat 2005-2006. Trudno było się oprzeć, posłałem. Zakwalifikowali, czy jak to nazywają „nominowali”, 3 moje projekty znaków firmowych – Residio, Euroinvestment oraz Adpublica /na 10 nominowanych/. Teraz faza druga – głosowanie publiczności, do końca stycznia 2007 r. Więc niniejszym serdecznie zapraszam do głosowania.
Bezpośrednie linki do stron zawierających moje nominowane projekty:

Residio real estate
http://www.dtp.pl/layoutroku2007/index.asp?id_witryny=9

Euroinvestment
http://www.dtp.pl/layoutroku2007/index.asp?id_witryny=10

adpublica a public relations agency
http://www.dtp.pl/layoutroku2007/index.asp?id_witryny=6


8 stycznia 2007
logo
Tagi:

komentarze 4
Marcin:

Witam,
z przyjemnością, Panie Andrzeju, oddałem głos na logo EuroInvestment. Szczerze mówiąc powinienem był zagłosować na adpublicę – ma ona zdecydowanie większe szanse na wygraną – lecz niestety dałem się uwieść odcieniom zieleni ;)

Muszę przyznać, iż jako początkujący grafik, bardziej hobbysta, jestem częstym gościem na Pańskim blogu od czasu gdy trafiłem na analizę logotypu PWR. Do tego momentu uznawałem powyższy system identyfikacji za wzór jednak jak widać nikt ani nic nie jest doskonałe :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w konkursie.

Anonymous:

ja też oglądam Pańskie porfolio z wielkim zainteresowaniem, podobnie jak marcinek.

[…] na marginesie – w 1. edycji 2007 r. w temacie LOGO wygrał mój projekt znaku dla Adpublica. Nominacje 2007 Pokaż […]

[…] dtp.pl, nazywał się Layout Roku. Sam brałem w nim udział i nawet wygrałem w pierwszej edycji – moje projekty znaków zajęły 1,2 i 4 miejsce. Zajrzałem więc na portal organizatora jak to w tym roku jest i tu […]

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi