książkurs nr 5

5 kwietnia 2013

OK, zaczynamy.

Zaczynamy kolejną zabawę projektową, zainspirowaną wpisem na fejsbuku, o którym pisałem dopiero co, patrz „kawa zawieszona”.

Zatem temat: „ZAWIESZONA KAWA”

Dla poszerzenia wiedzy polecam zapoznanie się ze stroną zawieszonakawa.eu oraz 3 stronami na Facebooku: facebook 1 , facebook 2 , facebook 3. Nie czytać Kominka, bo głupio gada i nie czuje blusa.

Znak powinien być maksymalnie czytelny dla szerokiego kręgu odbiorców, przyjazny, nie generujący kosztów, to tyle wytycznych kierunkowych, resztę zostawiam waszej kreatywności.

Warunki:
a/ Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość projektów.

b/ Autor zwycięskiej pracy zgadza się przekazać swoje prawa do dzieła do domeny publicznej, pro publico bono, tak aby każdy mógł z niego korzystać bez ponoszenia kosztów i bez ograniczenia terytorialnego.

c/ Książkursowicz podsyła mailowo wykonany przez siebie projekt/projekty na adres: alw/małpa/post/kropka/pl. W temacie maila wpisać – „kawa”, wyrażając tym samym zgodę na opublikowanie pracy na blogu alw.pl. Konieczne wskazanie autora pracy.

d/ Projekty należy przesłać w formacie AI (zapis do pierwszej wersji CS) lub CDR (zapis do wersji 9), najdłuższy bok nie może przekraczać 10 cm.

e/ Prace anonimowe nie będą przyjmowane.

f/ osoby kontestujące, uważające sprawę za idiotyzm, proszone są o opuszczenie pokładu i wylewanie żółci w innych miejscach, dowolnie wybranych

Termin nadsyłania prac: do 20 kwietnia 2013

Nagrody: Tym razem trochę nietypowo.

1. Jest już ofiarowana przez Andrzeja Gołąba jego książka „DTP Od projektu aż po druk. O współpracy grafika z drukarzem”
wydawnictwo Helion. O książce można też przeczytać w moim wpisie „Gołąb o dtp”.

2. Jest także interesująca  „Grywalizacja” Pawła Tkaczyka, wyd. Helion, o której sporo dobrego znajdziecie w sieci

Będą i inne nagrody, na razie jeszcze nie skonkretyzowane, negocjacje trwają, będę informował osobno.

Jury: też nietypowo – zdecyduje Wysokie Vox Populi. Głosy można będzie oddawać w komentarzach (adres mailowy wysyłającego głos będzie sprawdzany) przez 7 dni od zaprezentowania wszystkich prac.

Niniejszym ogłaszam książkurs nr. 5 za otwarty, niech ołówek będzie z Wami. No i nie zapomnijcie zawiesić jakiejś kawy.

***
Informacja dla potencjalnych kolejnych darczyńców nagród:
I Ty możesz zostać mecenasem! Serio. Każdy darczyńca ofiarowujący książkę, lub inny upominek, na nagrodę może liczyć na ciepłą wzmiankę o sobie, wraz z linkiem, oraz wdzięczność obdarowanych.
Uwaga: w tym książkursie  są przyjmowane również nagrody o dużych gabarytach, jak wille, samochody, jachty, sztaby złota itp.


[…] którzy jeszcze nie wiedzą co to za akcja zapraszam tutaj a do samego konkursu na projekt logo tutaj Kokosów się nie wygrywa, chodzi jedynie o wsparcie społeczne. Czas nadsyłania zgłoszeń do 20 […]

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi