Kabaret głosowania

25 marca 2011

Czym się kończy głosowanie jako wybór logo? Ano misiem, ale częściej kabaretem. Ano bo jak inaczej nazwać  to, co stało się przy okazji głosowania na logo Czeskiego Ministerstwa Szkolnictwa. Publisia widać lubi prostotę i wskazała nr 19 (1207 głosów). Ten oto projekt „logo”… logo…: no… znaczy ten znaczek.

projekt znaku Czeskiego Ministerstwa Szkolnictwa wybrany w głosowaniu
Żarty? ależ skądże, seriozno, można sprawdzić na iDNES.cz  w zakończonym już głosowaniu Następny w kolejności projekt zebrał raptem połowę głosów tego powyższego. Kabaret czy jaja? Jak kto woli, choć podejrzewam też zmowę środowiska czeskich projektantów, by pokazać czego robić nie należy.  I bardzo dobrze, widzę w tym dużo potencjału ;)

Dopisek 5.04.2011

Jakby kogo to interesowało co było dalej to podpowiem – najpierw wleźli w maliny, a następnie postanowili brnąć nimi dalej ku przyszłości :) Ministerstwo ogłosiło właśnie kolejny konkurs. To się nazywa mieć samozaparcie.


Adi:

człowiek-ksiązka z aureolą!

Marek:

Aż nieprawdopodobne! Pamiętam że z 10 lat temu miałem za zadanie skonstruować logo mojej podstawówki (miałem jakieś 12 lat). I było ono równie „powabne” rozłożona książka i ludzik, mój był jedynie z ołówków-patyczków. Wykonany w jakże potężnym kombajnie graficznym – Paincie :)
To może na tym polega fenomen tego loga? Wprawia w sentymentalny nastrój i pozwala cofnąć się w czasie?

Hehe, co to jest jakiś mega żart!
No to się pośmiałam. :)

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi