Jak zaprojektować logo?

1 listopada 2006

Jak zaprojektować logo? Ano najpierw trzeba mieć na projekt tego logo zlecenie. A jak już mamy zlecenie, to…: można tak, jak niejaki emil72 /z portalu Corel forum http://corel.wodip.opole.pl/forum/viewtopic.php?t=164/:

mam zrobic logo elektrownii

nie wiem jak sie za to zabrac, mam pewien pomysl ale jak nigdy nie robilem zadnego loga to wszystko jest trudne. narysowalem iskre wraz z dwoma literami E i C czyli elektrownia ciechanow. dajcie jakies pomysly. zrobilem szkic w paintcie bo nie wiem jak to mam przeniesc na corela za pomoca czego mam to narysowac
jakie dobrac kolory jak to robic w corelu 9 krok po kroku
co to sa logotypy(stylizacja literowa)??
z gory dzieki za wszelka pomoc bo jestem zielony
szkic.JPG
wstyd to pokazywac ale narysowalem co narazie wymyslilem

szkic dla elektrowni

Pogratulować zleceniodawcy.


1 listopada 2006
design logo
Tagi:

komentarze 2
Krzysztof:

Witam.Oj żenada z takimi "grafikami". Ja tu się zabieram do projektowania już jakiś czas i próbuje zdobyć warsztat, a emi172
początkujący już dostał zlecenie.Jeżeli nawet coś z projektu wyjdzie to chyba emi sam go nie zrobi.
Jak by miał choć trochę szacunku do swojej "roboty" to by przynajmniej nie pytał nikogo w necie o pomoc.Szkoda opini o grafikach.

Salomon:

Zastanawiam się o czym to może świadczyć – rezultat, wariant optymistyczny takiego zastanawiania się jest taki: no cholernie dobrze mają się graficy specjaliści (…ukłon w stronę gospodarza)od logo. Muszą mieć pełne ręce roboty a że to specjaliści jak się patrzy roboty od byle elektrociepłowni nie przyjmują… napięte terminy, długaśna kolejka, zapisy na baaardzo odległe terminy. No a że elektrociepłownia bardzo już zestresowana brakiem tak fundamentalnej sprawy przecież więc pokorniutko brała kto wolny był, jeszcze dziękując pokornie bo przecież jemu nie na rękę, bo doświadczenia jeszcze nie ma, kłopot tylko… :)
Wersja pesymistyczna jeszcze w opracowaniu

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi