ekspresowo i najtaniej

9 listopada 2011

Dostałem zapytanie ofertowe, projekt logo i layout portalu internetowego, od zacnej instytucji będącej główną biblioteką województwa XYZ  i nie wiem czy powinienem się śmiać, czy raczej płakać nad tym zapytaniem. Dwa konkrety:

1.
„3. Termin realizacji zamówienia upływa z dniem 23.11.2011
„6. Ofertę należy złożyć do 14.11.2011

Dla precyzji jest to 8 dni na prace projektowe w wypadku wyboru oferty. Jeśli, teoretycznie rzecz ujmując, zacząć projektowanie, składając ofertę, już dziś mamy co prawda o 5 dni więcej, ale…

2.
„9. Jedynym kryterium oceny ofert będzie cena, a najkorzystniejszą ofertą będzie ta, która przedstawi najniższą całkowitą cenę realizacji niniejszego zamówienia.”

Wytłuszczenia oryginalne, jak i swoiście oryginalne podejście do projektowania. O cenie zmilczę, bo sądząc po terminie realizacji komuś pomyliło się projektowanie z zamawianiem spinaczy.


Blogomotive:

Wyślij gimnazjalny projekt zrobiony w MS Paint rodem z wczesnych lat 90-tych (z mnóstwem migających gifów) i wyceń to na 1zł+VAT. Teoretycznie powinieneś wygrać. Jeśli Nie wygrasz, odwołaj się blokując procedurę przetargową. Skoro tacy mądrzy, niech się zmierzą ze skutkami swoich przemyślanych decyzji.

ja już trochę za duży chłopiec jestem do takich zabaw.

Blogomotive:

Trzeba pielęgnować dziecko w sobie.

mariusz:

Też otrzymałem to zapytanie ofertowe. Mnie szczególnie ujął punk 4 działu KARY UMOWNE – sprytna forma wymiksowania się z projektu pod koniec realizacji oraz termin zapłaty… 30 dni. Pozdrawiam.

Mariusz Sokołowski:

Jakaś mało rozgarnięta „Pani” od zamówień publicznych (najprawdopodobniej sekretarka) wzięła gotowca jakiego używa przy zakupach wspomnianych „spinaczy” i pozmieniała co nieco i już.
Wskazują też na to terminy realizacji jak przy typowych przetargach na art. biurowe.

*imię

*e-mail

strona

napisz komentarz

*

 
    • Translate to:

  • Nowe

  • Tematy

  • Tagi